Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

COUNTRYRANCHCOUNTRYRANCH
Tel: 0252 400 0567Tel: 0252 400 0567
Atlı Spor KulübüAtlı Spor Kulübü
Laden RestaurantLaden Restaurant
Köpek OteliKöpek Oteli
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@countryranch.com

COUNTRYRANCH HİZMETLERİMİZ

 
 

Turgutreis Countryranch size restaurant, binicilik, köpek pansiyon, köpek eğitimi ve doğayla iç içe bir yaşam seçeneği sunuyor.

Countryranch'te neler yapabilirsiniz?
.

Bodrum-Turgutreis´te COUNTRYRANCH´i ziyaret edin.

2003´te modern bir AT BİNİCİLİK merkezi olarak Countryranch'i kurduk. Güçlü Haflinger poniler, midilli, Arap kırmaları atlarımızı safariye çıkmak için, İngiliz-Alman atlarımızı da binicilik eğitimi almak icin kullanabilirsiniz. Çocuklarımız için küçük Shetland ponilerimiz de bulunmaktadır.

Çiftliğimiz uzun bir vadi içinde, hoş ve çok sakin biryerde bulunmaktadır. Kum maneji 70 m uzunluğundadır. Safari yapmak için vadide,dağların tepelerine ve sahile kadar mükemmel manzaralı birçok patika ve köy yolu vardır. 

Countryranch yaz kış açıktır. Eminiz sizde temiz dağ havasında atlı gezinti yapmaktan veya köpeğinizle dolaşmaktan yada kendinizi dinlerken doğada yürümekten büyük keyif alacaksınız.

Restaurant?ta size her gün Country-kahvaltısı sunuyoruz. Pazar günleri açık büfe brunch ve  Akşam ise ailenizle, dostlarınızla güzel bir yemek yada mangal keyfi yaşayabilirsiniz.

Çocuklarınızı da unutmadık. Maceracı çocuklarınız için, güzel bir ÇOCUK OYUN ALANI oluşturduk ki onlarda gönüllerince oynayabilsinler.

 

 

 


Countryranch; Partileriniz ve Özel günleriniz için de şahane bir yerdir...Nişan, düğün, doğum günü gibi özel günlerinizin yanı sıra seminer, sergi, toplantılar ve iş yemekleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz. Restaurant ve konferans salonumuz, büyük terasımız, sahnemiz ve ses cihazlarımız her türlü organizasyonunuz için hizmetinizdedir.

 Ailenizin sevimli fertleri kedi ve köpeklerinizi de unutmadık.

Artık tatile veya seyahate gittiğinizde gözünüz arkada kalmayacak. Ya da Bodrum´a tatil için geldiniz fakat oteliniz köpeğinizi kabul etmiyor. Hiç dert etmeyin. Çünkü biz varız. Köpeğinizi rahatlıkla bize getirebilirsiniz. Çünkü onların her türlü ihtiyacını karşılamak için hazırlanmış pansiyonlarımızda itinayla bakılıyorlar.

Siz gelin ve görün, hayran kalacaksınız!

 

 


Sayfa Üretim süresi :0,0078

© 2019 countryranch.com - 0252 4000567
Countryranch Turgutreis Atlıspor Kulubü ve Köpek Eğitim, Üretim ve Pansiyonu, Köpek Çiftliği http://www.countryranch.com

Tam Ekran