Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

COUNTRYRANCHCOUNTRYRANCH
Tel: 0252 400 0567Tel: 0252 400 0567
Atlı Spor KulübüAtlı Spor Kulübü
Laden RestaurantLaden Restaurant
Köpek OteliKöpek Oteli
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@countryranch.com

DOSTLARINIZIN TÜM İHTİYAÇLARI BURADA...

Petek Dinçer Petek Dinçer

13453 Hit
Gönderim Tarihi : 25.03.2010

Evcilmarket.com, diğer Evcilmarket internet alan adlarının ve ayrıca Evcilmarket Evcil Hayvan Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti’nin de sahibi olan İrismaritime Turizm Danışmanlık ve Limited Şirketi 20 Nisan 2003 tarihinde Bodrum’da kurulmuştur.

 4801 Ticaret sicil numarası ile Bodrum Ticaret odasına ve 480 032 7618   vergi numarası ile Bordum Vergi Dairesine bağlıdır.

 Ayrıca bünyesinde bulundurduğu 50 ‘yi aşkın personeli,  Karşıyaka, Didim, Bodrum, Konacık, Ortakent Kipa AVM, Turgutreis, Oasis AVM, Marmaris, Fethiye ve Countryranch Turgutreis'te olmak üzere 10 perakende mağazası (petshop) ile pet ürünleri sektöründe önemli bir yere sahiptir. 

 Bunların dışında Bodrum Turgutreis’ te  Countryranch  Atlıspor klubü ve Köpek Çiftliği tesisine, Countryranch Veteriner Kliniğine ve Karabağlar İzmir adresinde Ege bölge bayilikleri bulunan Pettime Toptan Evcil hayvan ürünleri Ltd.Şti.'ne de sahiptir.

  Bu sebepledir ki; pet ürünleri alırken tam anlamıyla bizlere güvenebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı stoklarımızdandır. Sitemizde olan ya da olmayan her türlü ürün hakkında veya ücretsiz olarak evcil hayvanlarınızla ilgili sorularınızı sizinle iletişime geçecek arkadaşlarımıza veya akabinde Veterinerlerimize sorabilirsiniz.

CEVAP GÖNDERİM FORMUCEVAP GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi1 :0,0078

© 2019 countryranch.com - 0252 4000567
Countryranch Turgutreis Atlıspor Kulubü ve Köpek Eğitim, Üretim ve Pansiyonu, Köpek Çiftliği http://www.countryranch.com

Tam Ekran